Vánoce jsou tady od toho, abychom si vzájemně dělali radost. Můžete toho docílit pěkným dárkem, ale i vtipným balením. Proč třeba knížky nezabalit do falešných obálek a všechny u stromečku tím trochu pobavit? Právě proto jsme na Lince451 připravili speciální PDF, které si můžete vytisknout a pak už jen stačí obálku vystřihnout a vložit do ní knížku. Schválně jsme motivy postavili tak, aby byly co možná nejvíce univerzální, s velikostí tisku a ořezem Vám pak pomohou v každé tiskárně a nebo to zvládnete i sami doma.

Vtipné obaly stáhnete zde! (PDF 7 MB)

V Lince451 chceme věci dělat jinak. Knížky prodáváme v tematických balíčcích, které sestavil odborný kurátor nebo osobnost, prostě někdo se zajímavým a vytříbeným literárním vkusem. S našimi balíčky se pak snažíme pomáhat nakladatelům, autorům a jejich titulům, na které byste třeba ve velkých knihkupectvích ani nenarazili. A ke každé objednávce ještě přidáváme tzv. Zachráněnou knížku, tedy titul, který se díky drobnému poškození prodávat už nemůže, nicméně zážitku ze čtení v podstatě nebrání.

A že potřebujete ještě nějaký dárek na poslední chvíli? Využijte naší nabídky voušérů. Máme je v hodnotě 500, 1000, 1500 a 2000 Kč.