Všimli jste si, že v obchodech přidávají k obligátnímu každoročnímu „Zpátky do školy“ slovíčko „konečně“? Tak snad to chvíli vydrží. Když už ne kvůli vědomostem, tak aspoň kvůli skvělé vymoženosti jménem školní jídelna. Ale kdyby se přeci jen něco zvrtlo, vyplatí se být připraven. Kromě kuchařky na téma zdravá dětská strava se vybavte našimi knižními balíčky sestavenými na míru malým a velkým školákům, předškolákům i rodičům v roli domácích učitelů.

Syn, sytý, sýr... a jak dál?
Dokážete vysypat zpaměti vyjmenovaná slova po s? Ovládáte krácení zlomků? Pamatujete si, proč vyvraždili Slavníkovce? Nechceme vás děsit, ale je dobré mít v záloze krabičku první pomoci pro případ, že by se nám trochu protáhly podzimní prázdniny a rodiče zase převzali roli pedagogů. Abyste se s tím nemuseli trápit sami, připravili jsme základní balíčky, které jsme souhrnně nazvali Soví škola pro první stupeň. V každém z nich najdete průřez toho nejdůležitějšího, od prvních tahů tužkou pro prvňáky po vylodění spojenců v Normandii pro páťáky.

Klikněte na vybraný balíček

   

     

Jak rozpustit led bez tepla?
Už teď je víceméně jasné, že minimálně první letošní pololetí se ponese v duchu opakování karanténního učiva. Přednost dostane základní látka a některé předměty prostě ostrouhají. A to je škoda. Zatímco málokdo si ze školy zapamatuje, co je to slabičná podoba neslabičné předložky, skoro všichni vzpomínají na tu zábavu, když fyzikář třel ebenovou tyč liščím ohonem. A proto je tu balíček Superzábava pro malého školáka! S ním si děti mohou vtipnou a důvtipnou formou rozšířit všeobecný přehled, počíst si v angličtině, vyrobit si vlastní knížku nebo si vyzkoušet fantastické experimenty se zvukem, vodou a vzduchem.

Klikněte na balíček

Připravit se, pozor... za rok škola!
Nezapomněli jsme ani na mrňata, která se do školy teprve chystají a už se nemohou dočkat. Ještě, než si zaplní hlavy všelijakými rozdělovacími znaménky, telefonními seznamy a informacemi o ledních medvědech jako Matylda z Macourkovy knihy o holčičce s náhradní hlavou, mají v ní spoustu místa na legrační hádanky, zábavné chytáky a nezbedné strašidelnosti. A přesně to najdou v balíčku pro předškoláky, který slouží také jako lehký a nenápadný tréning na školní docházku.

Klikněte na balíček

Kolik knížek, tolik světů
Ať už se děti budou učit kdekoliv, objednejte jim knížky čistě pro radost. S těmi mohou objevit klíč k luxusní možnosti přenést se během chvilky do úplně jiného světa. Máme pro vás dva balíčky, jeden trochu víc do růžova, druhý víc do modra. Holky se mohou prohánět s Bílým tesákem nebo se dojímat nad Janou Eyrovou, kluci se rádi přenesou strojem času do daleké budoucnosti nebo prožijí válku světů.

Klikněte na vybraný balíček