Linka 451 má knižní balíčky pro všechny. Tematické, osobnostní, výhodné, prémiové. Složené z titulů, na které nenarazíte na každém rohu. Pocházejí z kvalitní produkce malých nakladatelů, kteří získají peníze z vašeho nákupu během čtrnácti dnů, aby mohli jet dál. A jak to funguje?

Ukážeme si to na příkladu Květy. Květa má sedm dětí ve věku od dvou do patnácti let. Pracuje na plný úvazek, ve volném čase studuje vysokou školu, dbá na vyváženou stravu a zdravý životní styl celé rodiny a několikrát do týdne se věnuje tanci u tyče. Květa nemá čas chodit do knihkupectví. Květa nemá ani čas zasednout večer k počítači, aby si prošla nabídku knižních e-shopů a vybrala hodnotnou literaturu, která bude její děti nejen bavit, ale i rozvíjet.

A jaký balíček bude Váš? Vyberte si!


Naštěstí jsme tu my a naše Linka 451. My Květě rozumíme. My víme, že její problém vyřeší balíček knih sestavený na míru věkově pestrému dětskému kolektivu, počínaje batolaty a adolescenty konče. Květa jen klikne, zaplatí a zanedlouho se může radovat ze zásilky nazvané „Zábava a praktické tipy pro velké rodiny“ obsahující tituly jako Tvoření z betonové směsi, Poskytujeme první pomoc mladšímu sourozenci, Vyrob si svou voodoo panenku, Vaříme ze zbytků rychle a levně, Hrajeme si na schovávanou každý den a další. Květa může v klidu pracovat, studovat nebo se vinout kolem tyče s vědomím, že její děti tráví čas hodnotným způsobem.

Nemáme balíčky jen pro zaneprázdněné matky. Máme balíčky pro intelektuály, pejskaře, golfisty, zahrádkáře, matematičky, důchodce, trombonisty, prvňáky, kamioňáky a další. Knižní balíčky sestavujeme buď sami na základě našich dlouholetých čtenářských zkušeností, nebo si zveme na pomoc osobnosti a odborníky v daných oblastech. Například o pomoc s balíčkem pro velké rodiny, jako je ta Květina, jsme požádali psychiatra MUDr. Darka Trottela, který se svého úkolu zhostil skvěle.

A co vy? Jaký balíček byste rádi viděli v nabídce Linky451?